Correcties voor Overzicht van de Gezangen 2026-2

4 mei 2026

In het Overzicht van de Gezangen 2026-2 zijn enkele vervelende drukfouten geslopen bij twee antwoordpsalmen en een alleluia. We bieden hier de volledige partituren aan voor koren en cantores.

Op zondag 10 mei, de 6e zondag van Pasen, wordt na de eerste lezing Psalm 66 gezongen: ‘Jubelt voor God, alle landen der aarde’. In het zondagsboekje is daarvoor een compositie van Jos Bielen o.praem. afgedrukt. In het Overzicht van de Gezangen ontbreekt op blz. 78 echter een gedeelte van de derde strofe. Koren en cantores kunnen hier de volledige partituur van Psalm 66  downloaden.

Op zondag 14 juni, de 11e zondag door het jaar, wordt na de eerste lezing Psalm 100 gezongen: ‘Wij zijn Gods kudde en zijn volk’. In het zondagsboekje staat een compositie van Frans Bullens opgenomen, maar in het Overzicht van de Gezangen is op blz. 95 per ongeluk een andere zetting afgedrukt. De correcte partituur van Psalm 100 is hier te downloaden.

Voor de 22e en 28e zondag door het jaar, zondag 30 augustus en 11 oktober, staat op blz. 152 in het Overzicht van de Gezangen een andere tekst voor het allelluiavers afgedrukt. Het alleluiarefrein van Wouter van Belle is wel juist. Download hier de correcte partituur van het alleluia.

 

Andere berichten

Liturgische jaarkalender

In de liturgische jaarkalender vind je een overzichtelijk schema van de zondagen en feesten. Download hem hieronder:

Ontvang nog meer inspiratie

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang in je e-mail nog meer suggesties en materiaal voor inspirerende vieringen.

"*" geeft vereiste velden aan